Regulamin Ośrodka

 1. Doba hotelowa zaczyna się o 15:00, a kończy o 10:00. Późniejszy wyjazd lub wcześniejszy przyjazd wiąże się z dodatkową opłatą, po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownictwem Ośrodka.
 2. Płatności za wynajęcie domku należy dokonać w pierwszym dniu pobytu. Forma płatności: gotówka lub przelew.
 3. Zadatek wynosi 30% całkowitego kosztu pobytu, nie mniej niż 400 zł. Kwotę zadatku należy wpłacić na wskazany numer rachunku bankowego w ciągu 2 dni od daty zgłoszenia chęci rezerwacji. Brak wpłaty zadatku w ustalonym terminie spowoduje anulowanie rezerwacji. W sytuacji rezygnacji z zarezerwowanego domku, zadatek nie podlega zwrotowi, a jego wpłata jest równoznaczna z zaakceptowaniem regulaminu.
 4. Rezygnacja z części pobytu z przyczyn niezależnych od kierownictwa Ośrodka nie jest podstawą do zwrotu kosztów pobytu.
 5. Recepcja czynna jest od godziny 10:00 do godziny 18:00
 6. Brama wejściowa zamykana jest od godziny 22:00 do 6:00. W godzinach nocnych z uwagi na komfort gości nie ma możliwości przemieszczania się samochodem po terenie ośrodka.
 7. Obowiązuje całkowity zakaz palenia wewnątrz domków.
 8. Możliwość odpłatnego wypożyczenia grzejnika (35 zł/doba). Obowiązuje całkowity zakaz podłączania własnych urządzeń grzewczych lub kuchenek elektrycznych. Nie dostosowanie się do tego zakazu upoważnia właścicieli Ośrodka do natychmiastowego rozwiązania umowy krótkotrwałego zakwaterowania. 
 9. Parking odpłatny (15 zł/doba) na terenie ośrodka.
 10. Obowiązuje bezwzględny zakaz grillowania przed domkiem ze względu na teren leśny i zagrożenie pożarowe. Wyznaczyliśmy specjalne miejsce na grill i ognisko, z którego można swobodnie korzystać.

Ważne
informacje

Recepcja

 • czynna od godziny 10:00 do 18:00

Brama wejściowa

 • brama zamykana jest od godziny 22:00 do 6:00 - w godzinach nocnych z uwagi na komfort gości nie ma możliwości przemieszczania się samochodem po terenie ośrodka.
Obowiązuje całkowity zakaz palenia wewnątrz domków.
Obowiązuje bezwzględny zakaz grillowania przed domkiem ze względu na teren leśny i zagrożenie pożarowe. Wyznaczyliśmy specjalne miejsce na grill i ognisko.

Warunki
rezerwacji

Doba hotelowa

 • zameldowanie: godzina 15:00
 • wymeldowanie: godzina 10:00
Późniejszy wyjazd lub wcześniejszy przyjazd wiąże się z dodatkową opłatą, po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownictwem Ośrodka.

Płatność za pobyt

 • pobieramy zadatek w wysokości 30% przy dokonywaniu rezerwacji
 •  pozostałą kwotę należy uregulować w dniu przyjazdu przelewem lub gotówką
Zadatek wynosi 30% całkowitego kosztu pobytu, nie mniej niż 400 zł. Kwotę zadatku należy wpłacić na wskazany numer rachunku bankowego w ciągu 2 dni od daty zgłoszenia chęci rezerwacji. Brak wpłaty zadatku w ustalonym terminie spowoduje anulowanie rezerwacji. W sytuacji rezygnacji z zarezerwowanego domku, zadatek nie podlega zwrotowi, a jego wpłata jest równoznaczna z zaakceptowaniem regulaminu.

Opłaty
dodatkowe

 • miejsce parkingowe / domek - 15 pln / doba
 • następny samochód  - 25 pln / doba
 • mały pies 20 pln / doba
 • duży pies (powyżej 15 kg) 35 pln /doba
 • grzejnik - 35 pln / doba
 • opłata klimatyczna - 4,00 pln osoba / doba
 • dostawka - 60 pln osoba / doba

Formularz rezerwacji

Wysyłając zapytanie prosimy o podanie liczby osób oraz terminu, który chcieliby Państwo zarezerwować.
Dziękujemy. Twoje zapytanie zostało przesłane. Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.
Oops! Proszę sprawdzić wprowadzone dane.